+90 530 524 92 99
+90 507 983 64 33
bilgi@mtlmimarlik.com
MTL Mimarlık Atölyesi
Hakkımızda

MTL Mimarlık, dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlar. “İyi” tasarımı, analitik ve çok boyutlu bir algının mümkün kıldığı düşüncesi ile her projeyi kendine özgü verileri ile değerlendirir. İşlevsel ve akılcı bir yaklaşımı esas alarak, farklı ölçeklerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar.

Ağırlıklı olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan MTL Mimarlık, kentsel projelerden obje tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzeme ve teknolojiler sayesinde, mevcut ya da oluşabilecek problemleri doğru çözümler ile aşmayı hedefler. Bu süreçte kompleks programlara, yarattığı profesyonel birlikteliklerle yanıt verir.

Nitelikli bir üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanır. Bu yaklaşımı, kullanıcıya kaliteli bir mekân deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimser. Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan MTL Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.

Neden Biz ?
ADRES
Soğanlık / Kartal / İSTANBUL
TELEFON
Emrah PEKŞEN / Mutlu Civlezol PEKŞEN
0530 524 92 99 / 0507 983 64 33
E-POSTA
bilgi@mtlmimarlik.com